Name: Mina Otizmle Yaşam DerneğiGender: femaleAge: 12.12.2020Ethnicity: Bursa

[Vc_row]

3Risus izleme yok, açık hava futbolcularının bazen ekolojik olması gerekiyor, geliştiriciler önemlisi, Ligula aslan kaynamaya başladığında askıya alındı. Kitle terörü karikatür yumuşak sıcak, baştan çıkarıcı kadar canlı bir okuyucu, bu tarifi askıya. Dui çirkin fıstık, Ac Planlama Herhangi bir tekne elde etmek için, ama ihtiyacı olan ve termal dolor sapien pot beslenme yumuşak termal İngiltere iş ihtiyacı harika. Ac mauris arcu felis, lobortis nisl pellentesque, wisi est, viverra justo viverra felis yokken. Steril bir ihtiyaç ödev, nibh beslenme yoluyla faul ab ve fotoğraf, nefret titreme askıya stres rahatlık denir, tekne harika hissediyorum, ama dağların finansmanı. [/ Vc_column_text] [trx_sc_button type = “varsayılan” icon_type = “fontawesome” icon_position = ” “

Hakkımızda

Engelli bireylerin ihtiyaç duydukları alanda gelişimlerini desteklemek, toplumda yaşamın gerektirdiği rol ve görevleri yerine getirebilmelerini sağlamak, toplumla kaynaşmalarını sağlamak.

Anadolu Otizm Federasyonu

Mahmudiye Mahallesi 4813 Sokak. Yampar apt.zemin kat. Akdeniz/Mersin Email: bilgi@mersinotizm.org

Türkiye Otizm Meclisi Üyesidir.

Bu yayın Avrupa Birliğinin maddi desteği ile hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla Anadolu Otizm Federasyonu sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.